Kariérní stránky

Vaši unikátní hodnotu přetavíme do digitální podoby, která zaujme potenciální zaměstnance.

Kariérní stránky mají klíčovou roli při budování Employer brandingu vaší společnosti a získávání nových talentů. Je to prostor, který vám umožňuje nejen nabídnout aktuální pracovní příležitosti, ale také vyzdvihnout jedinečnou hodnotu, kterou jako zaměstnavatel nabízíte a odlišit se od konkurence. Kariérní stránky nemají univerzální podobu, protože každá společnost je jedinečná a je odrazem lidí, kteří ji tvoří.

Kariérní stránky

Obsahují

  • Jedinečné aspekty vaší firemní kultury a pracovního prostředí, jako je základní přesvědčení a zásady, poslání a hodnoty, komunikace a spolupráce, řízení a rozhodování, fyzické a sociální prostředí, styl vedení apod.
  • Výhody, odměny a ocenění
  • Příležitosti k růstu a rozvoji
  • Pověst a značka firmy, úspěchy
  • Apod.

Zajímavější verzí kariérních stránek jsou potom multimediální kariérní stránky, které obsahují HR videa.

HR videa pomáhají kandidátům identifikovat se s vaší společností. Usnadňují hledání tzv. „cultural fit candidates“, kteří zapadnou do firmy a budou nositeli stejných hodnot. Pomáhají představit příběhy vašich úspěšných lidí a inspirovat ostatní. Vtahovat kandidáty od samého začátku do dění, usnadňovat vzájemnou komunikaci a zpracovávat obavy ze změn. Umí vzdělávat a usnadňovat on-boarding a adaptační proces. Jsou přímou linkou mezi firemní kulturou a pracovním trhem. Jsou způsob jak se odlišit a zaujmout a mnoho dalšího.

Tvorba kariérních stránek je rozdělena

přípravná, realizační a ukončovací fáze

number-1

Přípravná fáze

V přípravné fázi zapojujeme interní tým, který nám pomáhá poznat danou společnost a prozkoumat požadavky na kariérní stránky. Výstupem je skica kariérních stránek, která slouží k finálnímu nacenění celého projektu a přípravě akčního plánu realizace.

number-2

Realizační fáze

V realizační fázi vytváříme veškerý multimediální a textový obsah. Převádíme skici kariérních stránek do webového prostředí a plníme připraveným obsahem. Představujeme první hotovu verzi a děláme revizi.

number-3

Ukončovací fáze

V ukončovací fázi testujeme a připravujeme kariérní stránky k oficiálnímu spuštění. Školíme odpovědné osoby, nastavujeme základní marketingové nástroje a předáváme originální obsah. Spouštíme kariérní stránky a přecházíme do supportní role.

Chcete nezávazně prozkoumat podrobný akční plán tvorby kariérních stránek?

Kariérní stránky

Uskutečněné projekty

Kariérní stránky

PRACEVDENDERE.CZ

Kariérní stránky

NOVIBRAJOBS.CZ

Kariérní stránky

PRACUJVESKALICI.CZ