Videoprodukce

Využijte dynamiku a emocionální sílu videí pro efektivní komunikaci s cílovými skupinami.

S rozvojem digitálních technologií a sociálních médií se stává videoprodukce stále důležitější součástí komunikace. Pomocí videa můžete zajímavě a interaktivně prezentovat své produkty a služby a přiblížit zákazníkům jejich vlastnosti a výhody. Videa vám mohou pomoci představit firemní kulturu a posilovat vaši značku zaměstnavatele. Vzdělávají, informují a dokumentují události. Jsou prostředkem zábavy a kreativního vyjádření.

Tvoříme pro vás firemní videa, HR videa, videa z akcí, promo videa, dokumentární videa a další.

Videoprodukce

Jak vznikají videa?

Videoprodukce je sice do velké míry tvůrčím procesem, ale zároveň vyžaduje perfektní přípravu, jasně dané cíle, kvalitní organizaci a plánování.

Ne vždy je možné počítat s detailní přípravou a prostředím, které můžeme libovolně ovládat. Máme i zkušenosti s natáčením, které vyžaduje rychlé reakce na aktuální momenty a situace. Vždy si nějak poradíme a děláme vše pro to, aby výsledek stál za to.

number-1

Příprava

Stejně jako řada dalších nástrojů, tak i videoprodukce má své cíle. Společně se sejdeme a promluvíme si o vaší představě a potřebách. Zodpovíme si několik důležitých otázek, jako např.: O čem má video být? K čemu je? Co má divák udělat po shlédnutí videa? Jaké emoce má zanechat? Pro jaký komunikační kanál bude určeno? Apod.

number-2

Plánování

Jakmile si předáme veškeré detaily a vzájemně se sladíme, připravíme příběh a to, jakou cestou jej budeme vyprávět. S tím je spojený strukturovaný scénář, texty, dialogy, akce, storyboard a popis jednotlivých scén. Díky tomu můžeme naplánovat další technické detaily, jako místa natáčení, výběr herců nebo účinkujících, výběr natáčecí techniky a dalšího vybavení. Na závěr připravíme akční plán natáčení.

number-3

Produkce

Postupujeme podle akčního plánu a natáčíme jednotlivé scény podle scénáře. Případně natáčíme B-roll materiál, který slouží k doplnění hlavních scén. Jedná se o záběry detailů, atmosféry nebo prostředí, pro posílení příběhu videa.

number-4

Postprodukce

V postprodukci sestavíme jednotlivé scény podle scénáře a začneme se střihem. Přidáme hudbu, zvukové efekty a případně voice-over nebo dabing. Spolupracujeme s rodilými mluvčími a vytváříme různé jazykové mutace. Pracujeme také s grafickými prvky, efekty a filtry, které zajistí konzistentní vzhled a náladu videa. Nakonec připravíme výstup ve vhodném formátu pro cílovou platformu.

Prozkoumejte HR videa a

podpořte svůj Employer branding

Videoprodukce

Uskutečněné projekty