Firemní komunikace s aplikací Plusco

Interní komunikace je v dnešní době  velmi důležité a aktuální téma. Firmy si uvědomují, jak klíčoví jsou pro ně motivovaní a spokojení zaměstnanci, kteří neodejdou jinam po pár týdnech nebo měsících. Proto je kladen důraz na budování vztahu zaměstnanců k firmě, a zapojejí lidí do firemního dění. Základem je efektivní interní komunikace, která splňuje tyto požadavky: rychlost, jednoduchost, oslovení všech zaměstnanců, možnost zpětné vazby a interakce se zaměstnanci. Nástěnky, elektronické newslettery ani informační e-maily už tyto základní vlastnosti moderní firemní komunikace nesplňují.

Jak tedy interní komunikaci v tomto případě řešit?

Seznamte se s firemní aplikací PLUSCO

Plusco je mobilní aplikace, kterou si zaměstnanci mohou stáhnout do svého telefonu a současně je možné ji otevřít i na počítači ve webovém prohlížeči.  Jde tedy o flexibilní řešení, které se přizpůsobí potřebám vaší firmy i vašich zaměstnanců. Umožňuje včas a rychle informovat zaměstnance o všech klíčových aktivitách, zviditelnit firemní cíle a strategii, mít jednotný zdroj informací, zapojit zaměstnance do firemního dění a mnoho dalšího.

Onboarding nových zaměstnanců

Současně je možné Plusco využít i pro onboarding nových zaměstnanců. V aplikaci najdou informace o firemní kultuře, hodnotách, organizační struktuře nebo týmu, do kterého nastupují. Jednou z důležitých funkcí aplikace je možnost “cílení”, obsah tedy cílíte = zobrazujete jen určité skupině lidí. Můžete se tak rozhodnout, jaké informace zpřístupníte lidem ještě před nástupem, jaké jim dáte v rámci onboardingu a atd.

Oboustranná komunikace

Aplikace umožňuje mimojiné jednoduše sbírat zpětnou vazbu, tvořit dotazníky nebo testy. To jsou funkcionality, které právě u nováčků můžete skvěle využít a rychle tak zjistit, jak jsou spokojeni se zaškolením, jaké informace jim chybí, jak by proces onboardingu vylepšili apod. 

Moderní nástroj interní komunikace

Využijte PLUSCO, aplikaci pro vaši firmu

Jednoduchá HR aplikace, která vtáhne vaše zaměstnance do firemního dění a povýší vaše interní komunikační procesy. Obohaťte pre-onboarding a onboarding o HR videa.

Díky mobilní aplikaci Plusco mají všichni zaměstnanci bez rozdílu přístup k aktuálním informacích, mohou vyjádřit svůj názor, najít si praktické rady a důležité dokumenty. Tím to ale nekončí. Naší misí je pomáhat tvořit ve firmách komunitu zaměstnanců, kteří mohou prostřednictvím aplikace mezi sebou komunikovat, domlouvat si spolujízdu do práce,  prodávat a vyměňovat věci nebo sdílet svoje zážitky.